Účesy pro starší generaci

účesy pro starší ženy a seniory

ŠEDINY - Moderní a sexy účesy pro starší muže

Moderní účes šedé barvy, vyholený po stranáchSexy a moderní vzhled Sexy účes vyfoukaný dozaduNejen mladí muži se chtějí líbit. I ve vyšším věku mohou být pánové atraktivní a sexy. Dnes vám přinášíme přehled vybraných sexy účesů pro starší prošedivělé muže a jako bonus videonávod, jak takový účes vytvořit.

Účesy pro starší ženy v elegantních šedých odstínech

Rovné šedé mikádo s ofinou za uchoSvětle šedé mikádo se natočenými konečkyKrátký šedý účes s mini ofinou Představujeme novou kolekci účesů pro starší ženy s názvem „Age of Beauty“ od Schwarzkopf. Účesy převážně v odstínech elegantní šedé v mnoha různých střizích i stylingu

Účesy pro starší ženy - nová kolekce od Redken

Šik zvlněné mikádo z černých vlasůKrátký vzdušný blond střih s ofinouHladké rovné mikádo z černých vlasů Stylové účesy od Redken pro dámy, které mají rády krátké a polodlouhé střihy. Ideální pro nadcházející léto!

Šedivé vlasy - moderní a šik účesy pro starší generaci

Mikádo v šedém tónu s ofinouKrátký šedý melírovaný účes s vyčesanou ofinou Velmi krátký účes v šedém tónuI starší ženy rády pečují o svůj zevnějšek. Proto vám představujeme kolekci účesů ze dvou kadeřnických salonů s přirozenými odstíny šedi.

Růžový melír ve vlasech - fotogalerie. Moderní a in!

Zvlněný účes z blond vlasů s růžovým nádechem Krátký rozcuch na párty, v růžové barvě Lehce růžové ombre na šedých dlouhých vlnitých vlasechRůžový melír ve vlasech? Rozhodně ano! A to zejména v kombinaci s různými odstíny blond. Pro velmi slušivý, ženský, jemný ale i elegantní vzhled.

GLOBÁLNÍ PROBLÉM ŠEDIVĚNÍ VLASŮ - FAKTA A MÝTY...

Mikádopánský krátký sestřihpánský účes šedivé vlasyNašli jste si první šedý vlas? Připadáte si kvůli tomu staří? Buďte si jistí, že v tom nejste sami. Tento problém dříve či později potká většinu z nás.  V dnešním článku si povíme o příčinách šedivění a jak s ním můžeme bojovat.

Účesy pro starší generaci - inspirace pro muže i ženy

Super krátký účes platinové barvyPánský polodlouý zvlněný účesJemně zvlněný účes s rovnou ofinouKolekce účesů s názvem "Best Age" - "Nejlepší věk" zaměřená na starší generaci...

Účesy pro starší ženy v barvách lichotícím vráskám

Vyčesaný účes z vlnitých vlasůPolodlouhé mikádo blond barvy s vytočenými konečkyDlouhý přirozený účes blond barvyNápaditá kolekce účesů pro ženy kolem padesátky. Svěží ženské účesy v barvách různých odstínů blond, platinové až do šeda

Dlouhé rozevláté vlasy - styling na několik způsobů

Úspěšná žena v přirozeně splývajícím účesuDotek večerního luxusu v rozpuštěných  vlnáchŽenský glamour vlnitého společenského účesuWella a její kolekce zejména elegantních účesů vytvořená z dlouhých vlasů. Jak získat nový look aniž byste musela stříhat?

Účesy pro starší ženy a seniory - vhodný účes Vás opticky omladí

Krátký, objemný, společenský účes ve stříbrnéKrátký, dámský, elegantní, vyfoukaný účesSharon Stone - Sestříhaný krátký účes z rovných blond vlasůNa základě přání naší čtenářky přinášíme inspiraci pro starší ženy a seniory! Vybírejte z množství účesů určených starší generaci...