Pánské melíry a barvy - trendy účesy pro muže - fotogalerie

Blond účes pro muže s melírem Pánský účes s blond platinovým melíremVyholené boky a dlouhá patka - účes pro muže Fotogalerie oblíbených a moderních účesů pro muže! Letí melíry, vyholené boky a dlouhé patky. Inspirace na sto způsobů, vyberte si svůj styl v naší fotogalerii!

Ta tam je doba, kdy barvy na vlasy a melíry byly výsadou jen žen.  Dnes barvy vládnou i pánským účesům a že opravdu sluší! Podívejte se do naší fotogalerie nejmodernějších pánských účesů, která je plná barev a melírů. Melíry na mnoho způsobů v kombinaci s vyholenými boky jsou in a trendy - jaký styl se líbí Vám?

Pánský účes se stříbrným melírem

Blond účes pro muže s melírem Pánský účes s blond platinovým melírem Pánský účes s fialovým melírem Pánský účes s hnědým melírem Pánský účes s melírem a dlouhou ofinkou Pánský účes s melírem a dlouhou ofinou Pánský účes s melírem. Vyholené boky a dlouhá ofina Pánský účes s melírem. Vyholené boky a dlouhá patka Pánský účes s platinovým melírem Pánský účes s šedo stříbrným melírem Vyholené boky a dlouhá patka - účes pro muže pánský účes s melírem a vyholenými bokyzrz melír - účesy pro muže Účes s melírem. Vyholené boky a dlouhá patka šedo hnědý melír - účes pro mužešedo černý melír - účes pro muže šedý melír - účesy pro muže

'Líbí se Vám melíry v pánských účesech?'

Podobné články

Polodlouhý účes z hnědých vlasů s melírem a rovnou ofinouSexy rudý sestřih se šikmou ofinou Roztomilý účes z blond vlasů s růžovým melírem Krásné a moderní účesy s melíry najdete v naší rozsáhlé fotogalerii. Podívejte se, jaké melíry jsou v tomto roce IN, a nechte se inspirovat pro Váš vlastní účes!

Zvlněné mikádo z hnědých vlasů s delší ofinou na stranuBlonďatý uhlazený Polodlouhý zvlněný blond účes s pěšinkou uprostřed Nestárnoucí mikádo - vždy moderní, in, šik, s možností mnoha variant střihů i stylingu. Najděte si to svoje mikádo v naší rozsáhlé fotogalerii mikád!

Atraktivní účes z dlouhých vlasů s melírem v ofiněMikádo v medově-hnědé barvě s rovnou ofinou a jemným melíremVýrazně černě melírované blond mikádo s patkouÚčesy s velmi krásnými a zajímavými melíry - co takhle do nového roku vykročit s novým melírem? Pokud chcete něco nového, není nutné hned stříhat. Zkuste vsadit na barvy!

Krátký střih s modrým melírem a ofinouLesklé fialové dlouhé vlasy s patkouRozcuchaný blond účes s jemným melírem Odborníci z kadeřnického salonu J. 7 stvořili kolekci nápadných účesů hodících se pro mladou generaci. Jejich výraznost spočívá v barvách s pastelovými tóny a extravagantních účesech s asymetrickými střihy. S námi objevíte několik tipů, jak účes můžete nosit.

moc pekný 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď