Pošlete nám Vaši příhodu či zážitek!

práce redaktorky

Zažila jste nějakou příhodu k tématu "vlasy a účesy"? Pošlete nám ji a podělte se s ostatními!

Baví Vás psát nebo fotografovat a Vaše výtvory leží ladem! Posilněte náš tým a staňte se redaktorkou či fotografkou vlasy-in.cz! Dejte o sobě vědět a udělejte si reklamuLaughing. Staňte se "známou" v komunitě vlasy-in.cz!

 

redaktorka

Velmi rádi uveřejníme Vaše články, příběhy, rady....na tomto portále. Vaše výtvory by měly mít alespoň okrajově dotýkat vlasů, účesů, trendů, proměn celebrit...Zažila jste u kadeřníka něco legračního? Napište o tom! Zajímáte se o bylinky? Sepište rady! Sledujete trendy a celebrity! Okomentujte je z Vašeho pohledu. Nebo třeba něco z historie účesů? Vaše zkušenosti s hennou, prodlužováním vlasů, ....Najděte si to, co Vás zajímá a baví a pište, pište, pište! Může to být jeden příběh nebo s námi můžete spolupracovat dlouhodobě, to je je na Vás.

Nezáleží na věku ani povolání. Návštěva salónu z pohledu 70-ti leté babičky či teenagera může být velmi zajímavá. Neváhejte a ozvěte se nám viz Kontakt . Všechny tvořivé lidičky vítáme!

Co nabízíme pravidelným pisálkům?

  • naši nejlepší redaktoři mají možnost se účastnit různých akcích (vlasové show apod), setkat se se známými osobnostmi...
  • přístup do redakčního systému
  • e-mail ve formátu @vlasy-in.cz
  • Můžeme Vám vytvořiít i samostatnou rubriky např: "Sylva radí" apod
  • Reklamu pro Vás případně Váš salón...
  • Vaše výtvory nejsou honorovány finančně! Ale do budoucna...kdo vi?Wink

Máte-li zájem, napište pár informací o sobě a máte-li již něco napsáno, můžete to rovnou přiložit. Jako rychlý kontakt uvítáme Váš skype, pokud jej vlastníte a domluva prostřednictvím něj by Vám vyhovovala. A máte-li nějaký konkrétní nápad na spolupráci, sem s ním, vytvoříme Vám u nás speciální prostor!

Těšíme se na Vaše zážitky!

Vaše vlasy-in.cz

NáhledPřílohaVelikost
redaktorka.jpg2.75 KB
redaktorka1.jpg3.47 KB

Podobné články

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgSoutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml. Vyhrávají tři z Vás!
Soutěž byla ukončena!

 

kudrlinykudrlinykudrlinyRozhodla jsem se Vám napsat kudrnatý příběh svých vlasů…   "Nazdar pudle" - zdraví s nadšeným úšklebkem fotbalista svou ne zrovna pohlednou bývalou spoluhráčku. "Zdar Ondro," odpovím.

vlasy-in.cz

  Vlasy-in.cz fungují měsíc a již je nás tisíc registrovaných čtenářů!

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgJe tu další soutěž tentokrát zaměřená na domácí recepty a babské rady. Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml.
Soutěž byla ukončena!