Sexy účesy

Sexy účesy

Účesy s červeným melírem - fotogalerie. Oživte své vlasy!

Elegantní účes se zvlněným culikem a krátkou ofinouExtravagantní rozcuch krátkého střihu s červeným melíremModerní mikádo s červeným melírem a s ofinouInspirujte se moderními střihy s červeným melírem. Oživte svůj účes zářivými barvami s odlesky, skoncujte s nudnou šedí všedních dnů. Extravagance a divokost, elegance i smyslnost ... To vše najdete v naší kolekci.

Účesy s fialovým melírem - fotogalerie k inspiraci

Krátký asymetrický střih s barevným melíremKrátký sexy účes s fialovým melíremKrátký střih s delší partií na krku, s melíryNádherné a zářivé fialové pramínky, sexy, elegantní i extravagantní střihy, krátké, polodlouhé a dlouhé vlasy, účesy pro různé příležitosti...to vše najdete v naší kolekci účesů s fialovým melírem. Inspirujte se a okouzlete...

Divoké, sexy i konzervativní účesy - kolekce Intercoiffure

Dlouhý rudý účes s luxusně zapletenoou ofinouKrátký střih, ideální na párty, modrý melírekVlnitý podlouhý účes se zvlněnou ofinoouIntercoiffure Mondial přichází s novou kolekcí zvanou American Style Collection 2013. Kadeřníci se tentokrát inspirovali New Yorkem, Palm Beach, Rock´n Rollem a divokým západem.  Tuhle luxusní podívanou si nenechte ujít !

Ženské účesy 2012 - jemné, romantické i smyslné

Tajemná neznámá s bohatou vlnou přes okoNěžná úprava polodlouhé délkyMěkce podtočené mikádo v blondVelmi krásné účesy z pera kadeřnického týmu Franck Provost. Účesy zejména pro polodlouhé vlasy jsou nejen velmi ženské, ale i běžně nositelné...

Stylové účesy roku 2009 - zvlněná mikáda

Polodlouhé mikádo z vlnitých vlasů blond barvy, s rovnou zvlněnou ofinou do čelaPolodlouhé mikádo z přirozeně zvlněných vlasů blond barvy s pěšinkou na straněPolodlouhé mikádo z vlnitých vlasů střižené do podkovy, s ofinou na patku, hnědé barvyHledáte nadčasový a stylový účes?  Pak zvlněné mikádo střední délky může být tou pravou volbou nejen máte-li přirozeně zvlněné vlasy..

Dlouhé letní účesy na rok 2009 - volte lokny

Sexy účes z dlouhých vlnitých vlasůhnědé barvy s blond melírem, s pěšinou na straněÚčes z velmi hustých dlouhých vlnitých vlasů tmavohnědé barvy s pěšinkou na straněÚčes z dlouhých vlasů z velkých vln, světlehnědé barvy s blond melíremStyl, který nikdy nevyjde z módy - dlouhé, lesklé lokny. Vsadíte-li na ně, zcela jistě neuděláte chybu.