Kvalitní ošetřují vlasová kosmetika j.f. lazartigue

kosmetika j.f. lazartiguekosmetika j.f. lazartiguekosmetika j.f. lazartigueIdeální produkty pro ty, kteří chtějí naučit své vlasy být zdravé samy o sobě. Jedná se o záchranu bez zbytečné chemie. Jedinečných účinků se dosahuje díky vysoké koncentraci aktivních látek.

j.f. lazartigue - oblíben těmi nejnáročnějšími klienty

Představujeme Vám francouzskou vlasovou kosmetiku – j.f. lazartigue. Jedná se o luxusní a léčebnou kosmetiku, blahodárnou péči pro Vaše vlasy a její pokožku.

ošetřující vlasová kosmetika j.f. lazartigue

Historie pařížské značky j.f. lazartigue sahá až do roku 1963, kdy kadeřník Jean-François Lazartigue otevřel svůj první salón. O pár let později, díky významnému úspěchu založení vlastní značky, se tento salon v Paříži stává exkluzivní vlasové centrum. Lazartigue se zde zaměřuje na diagnostiku vlasů a pokožky mikroskopem a následné přesné doporučení produktů.

Dnes jsou tato profesionální centra po celém světě velice oblíbena a vyhledávána předními módními šéfredaktory i náročnou klientelou.

ošetřující vlasová kosmetika j.f. lazartigueošetřující vlasová kosmetika j.f. lazartigue

 

Specialista v cíleném řešení vlasových problémů

 

„Luxusní léčebná kosmetika j.f. lazartigue byla vyvinuta s vášní. S vášní pro vlasy a jejich zdraví.

Produkty j.f. lazartigue jsou přímo nabité aktivními látkami o vysoké koncentraci.

Jean-François Lazartigue je jedinečný odborník, který jako první vůbec zařadil do vlasové kosmetiky složky, používané v péči o plet', např. AHA kyseliny, kolagen, vitamíny...

ošetřující vlasová kosmetika j.f. lazartigueošetřující vlasová kosmetika j.f. lazartigue

Každá řada je speciálně vytvořená pro daný typ vlasů či problémy s pokožkou. Výtažky z mořských řas, bambucké máslo, soja - s její delikátní vůní, pšeničné proteiny...či námi milovaný propolis. To jsou jen některé z aktivních složek, obsažených v produktech j.f. lazartigue. Také rozhodně stojí za zmínku vyjímečné barvy na vlasy, které neobsahují amoniak a ani peroxid.

Neustálé inovace, vývoj a především zdraví vlasů. To jsou produkty j.f. lazartigue. Jsou navíc bez parabenů, čímž se minimalizuje riziko alergických reakcí.

ošetřující vlasová kosmetika j.f. lazartigueošetřující vlasová kosmetika j.f. lazartigue

 

Dopřejte si i Vy své domácí, vlasové lázně:-)

A pokud máte to štěstí a neřešíte žádný vlasový problém, i Vám doporučujeme zážitek a příjemný pocit ze zdravých vlasů. Protože zdravé vlasy jsou ty nejkrásnější.

Vítejte ve světě j.f. lazartigue!

Více informací na www.jflazartigue.cz

 

ošetřující vlasová kosmetika j.f. lazartigue

Jak Vás zaujala tato vlasová kosmetika?

Podobné články

Podfoukané mikádo s rovnou ofinouKrátký účes s delší ofinouJemný vítr v blond vlasechRůzně stylovaná mikáda i dlouhé vlasy, ve kterých budete krásná nejen v létě!

renokinS nadměrným vypadáváním vlasů se v současné době potýká stále více mužů i žen. Příčin může být více a ne vždy se podaří tento problém vyřešit. Novinka na trhu - vlasové trio přípravků Renokin - je účinným pomocníkem s nadějnými výsledky.

Rozpuštěný účes se zapletenou stranou Vysoký drdol s vyčesanými vlasy Rovné blond vlasy s patkou překrývající oko

Velká fotogalerie podzimních šik účesů! Krásné promelírované barvy v přirozených odstínech, různé délky i styling přináší Jean Louis David...

Henna na vlasechEugene Schuellerhenna tetovánížDomníváte se, že barvení vlasů je vynálezem moderní doby? Není tomu tak. Archeologické nálezy se datují až do starověku. Dozvíte se, jak se měnily módní barvy v závislosti na konkrétním historickém období...

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď